Iğdır Gazetesi KARIN BÖLGESİ 25 SANTİM KESİLEN KEDİYE AMELİYAT - Iğdır Gazetesi - ığdır haberleri

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAK...           • Tuz Mağaraları Sağlık Turizmine Kazandırılıyor Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma’nın öncül&uu...           • Rektör Alma 3. Tarım Ve Orman Şurası Değerlendirme Toplantısına Katıldı Rektör Alma Ekim 2019’ da yapılması planlanan 3. Tarım ve Orman Şurası değerlendirme to...           • "Gençlik bir kere yaşanır" dedi bisikletle yollara düştü Iğdır'dan yola çıkan üniversite öğrencisi Onurhan Çallar, hem gençl...           • Susuz kalan kaplumbağaya yardım eli HAVA sıcaklığının 40 dereceye ulaştığı Iğdır'da belediye bahçesinde, günlerdir susuz k...           • Mor renklerle süslenen Aras Dağları göz kamaştırıyor Doğu Anadolu Bölgesi'nin önemli sıradağlarından Aras Dağları, mor dağ karanfilleriyle s&...           • Leyleklerin sıcak diyarlara göçü başladı Her yıl bahardan yaz sonuna kadar Kars'ta konaklayan leylekler, kış mevsimini daha sıcak bölg...           • "Gökkuşağı Tepeleri" yabancı turistlerden ilgi görüyor Iğdır'da bulunan ve eşine ender rastlanır doğal güzellikler arasında yer alan "Gökkuşağı...           • Iğdır'da "koca engerek" bir kişiyi ısırdı Iğdır'da, nesli tükenme tehlikesinde olan "koca engerek"in ısırdığı kişi hastaneye kaldırıldı...           • Iğdır'da bal hasadı başladı Iğdır'da, Aras Dağları'nın eteklerinde ilkbahar mevsiminden beri üretimi sürdür&uum...           
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
Son Videolar

Ermeni Soykırımı Yalanı ve Iğd
7325 İzlenme, 32 Yorum

Oba Köyünde Ermenilerin yaptığ
7520 İzlenme, 31 Yorum

Ermenilerin Iğdır'da yaptığı k
7181 İzlenme, 31 Yorum

Türk Askerinin 1940 yılında Ağ
7907 İzlenme, 33 Yorum
Haber Arşiv
     
Iğdır Siteleri

KARIN BÖLGESİ 25 SANTİM KESİLEN KEDİYE AMELİYAT

KİMLİĞİ belirsiz kişi yada kişiler tarafından kesici aletle yaralanan sokak kedisi Iğdır Üniversitesi Hayvan Hastanesi'nde ameliyat edildi. 25 santim uzunluğundaki karın boşluğundaki kesik ve kasları dikilen kedi hastanede tedavi altına alındı.

Iğdır'da vatandaşlar, kanlar içinde yatan bir sokak kedisi buldu. Kediyi karton bir kutuya koyan vatandaşlar hemen hayvan hastanesine ulaştırdı. Hastenede görevli veteriner hekimler tarafından ilk muayenesi yapılan kedinin karnında 25 santim uzunluğunda bir kesik olduğunu belirledi. Anestezi yapılan kedi hemen ameliyata alındı. Hastane başhekimi Gökhan Koçak tarafından ameliyat edilen kedinin karın boşluğundaki kaslar dikildi. Ameliyat sonrası kedi hastanede tedavi altına alındı.

Hayvan hastanesi başhekimi Gökhan Koçak, yaralı kediyi hayata döndürmek için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi. Karın boşluğundaki 25 santimlik kesiyi ve içerdeki zarar gören kasları diktiklerini ifade eden Koçak, Bundan sonraki tedavi sürecinde de normal yaşam döngüsüne ulaşması için antibiyotik tedavisi uygulanacak. Vatandaşlarımızdan sokak hayvanlarına karşı daha duyarlı ve dikkatli davranmalarını talep ediyoruz. Bölgemizde bu gibi vakalara sıkça rastlanılmakta. Elimizde bulunan imkanlar dahilinde hizmet etmeye devam edeceğiz dedi.

Haber tarihi: 29 / 07 / 2019
Haber Okunma: 57
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: 35 KALEM ASANSÖR MALZEMESİ ALIMI İŞİ
Sonraki: Iğdır'ın domatesi Doğu ve Güneydoğu'nun sofralarında yer alıyor
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Iğdırın Sesi