Iğdır Gazetesi 6 Ülkeden 60 Genç Bölgemizde ‘Doğaya Yürüyüş’ Projesine Katıldı - Iğdır Gazetesi - ığdır haberleri

MHP'li Başkandan, HDP'li Başkana Ziyaret MHP’li Karakoyunlu Belediye Başkanı Ballı’dan, HDP’li Iğdır Belediye Başkanı Akk...           • IĞDIR MÜDÜRLÜĞÜMÜZE BAĞLI SAĞLIK KURULUŞLARI MEDİKAL GAZ VE HELYUM GAZI ALIMI İHALESİ IĞDIR MÜDÜRLÜĞÜMÜZE BAĞLI SAĞLIK KURULUŞLARI MEDİKAL GAZ VE HELYUM GAZI A...           • KALORİFER YAKITI SATIN ALINACAKTIR IĞDIR İL ÖZEL İDARESİ MAKİNE İKMAL BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ KALORİFER Y...           • Iğdır Üniversitesi Hayvan Hastanesinde Cerrahi Operasyonlar Tüm Hızıyla Devam Ediyor Iğdır Üniversitesi Hayvan Hastanesinde kedi ve köpekler gibi pet hayvanların kısırlaştır...           • BELEDİYE BAŞKANI AKKUŞ SOKAK SOKAK DOLAŞIP TALEPLERİ DİNLİYOR Iğdır Belediye eş Başkanı Yaşar Akkuş, saha gezileri kapsamında vatandaşlarla bir araya gelip, tal...           • ASİMDER BAŞKANI GÜLBEY, KRİPTO ERMENİLER HARAKETE GEÇTİLER... Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği (ASİMDER) Genel Başkanı Göksel...           • Iğdır Üniversitesi İle Erzurum Orman Müdürlüğü Arasında Protokol İmzalandı Iğdır Orman İşletme Müdürü Taner Tazegün, Üniversitemiz Rektörü...           • Iğdır’da uyuşturucu Operasyonu Iğdır İl Jandarma ekiplerinin uyuşturucu madde ile mücadlesi etkin bir şekilde sürü...           • Belediyeden Öğrencilere Kırtasiye Yardımı Yapıldı Iğdır Belediyesi 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılının ilk gününde öğrencilere, Kır...           • Doç. Dr. Arzu Ünal ve Proje Ekibi Tarafından Yerli ve Milli Enzim Üretildi Iğdır Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarımsal Biyoteknoloji Bölüm Başkanı Do&cc...           
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
Son Videolar

Ermeni Soykırımı Yalanı ve Iğd
7352 İzlenme, 32 Yorum

Oba Köyünde Ermenilerin yaptığ
7545 İzlenme, 31 Yorum

Ermenilerin Iğdır'da yaptığı k
7217 İzlenme, 32 Yorum

Türk Askerinin 1940 yılında Ağ
7925 İzlenme, 33 Yorum
Haber Arşiv
     
Iğdır Siteleri

6 Ülkeden 60 Genç Bölgemizde ‘Doğaya Yürüyüş’ Projesine Katıldı

İlimizde faaliyet gösteren Genç Çözüm Derneği ile Üniversitemiz iş birliğinde, Avrupa Gençlik Konseyi tarafından hibe almaya hak kazanan ‘Gençlik Değişim Projesi’ Doğaya Yürüyüş başarıyla tamamlandı.

Iğdır Üniversitesi şehrin ve üniversitenin tanıtımı adına yapılan çalışmalara öncülük etmeye devam ediyor. Son olarak ise şehrimizde faaliyetlerde bulunan Genç Çözüm Derneği birlikteliğinde ‘Doğaya Yürüyüş’ projesine katkı sundu. 6 ülkeden katılım gösteren gençlerden oluşan bir grup, üniversitemiz yüksek lisans öğrencilerinden Nihat Alçan’ın koordinatörlüğünde bölgemize gezi programı düzenlendi. İngiltere, Romanya, Litvanya, Çek Cumhuriyeti, Slovenya ve Türkiye olmak üzere 6 ülkeden 60 katılımcı ile Ağrı Dağında doğa yürüyüşü yapıldı. Tuzluca tuz mağaraları gezdirildi ve burada yapılacak Tuz Terapi Merkezi hakkında bilgi verildi. Ardından yine Tuzluca’da bulunan gökkuşağı tepelerinde doğa yürüyüşü yapıldı. Ekip daha sonra Balıklıgöl’de bir gece kamp kurdu. Son olarak ise, üniversitemizin kent ormanı ve kampüsümüzde yer alan seyir tepesi ziyaret edildi.

Haber tarihi: 30 / 08 / 2019
Haber Okunma: 44
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: Rektör Alma TRT Erzurum Radyosunun Telefon Konuğu Oldu
Sonraki: Çöp Konteynırları Yıkanıyor
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Iğdırın Sesi