Iğdır Gazetesi 6 Ülkeden 60 Genç Bölgemizde ‘Doğaya Yürüyüş’ Projesine Katıldı - Iğdır Gazetesi - ığdır haberleri

Jandarma Denetleme ve Değerlendirme Başkanı Tümgeneral Koç, Iğdır'da Jandarma Denetleme ve Değerlendirme Başkanı Tümgeneral Halis Zafer Koç, Iğdır Valisi E...           • 11 milyon lira değerinde kaçak güneş gözlüğü ele geçirildi IĞDIR'da durdurulan 2 TIR'da eşyalar arasına gizlenmiş çeşitli markalarda 183 bin 300 g&uum...           • Uzman Klinik Psikolog Kübra Şeykun Iğdır'da Hizmet Vermeye Başladı İlimizde ruh sağlığı alanında büyük bir açık olarak görülen psikoloji a...           • İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Yapıldı Vali Enver Ünlü’nün başkanlığında, 2020 yılı 1. Dönem İl İstihdam ve Mes...           • Iğdır Belediye Eş Başkanları Merkez Mahalle Muhtarları İle Bir Araya Geldi Iğdır Belediye Eş Başkanları Yaşar Akkuş ve Eylem Çelik, Iğdır merkeze bağlı mahalle muhtar...           • Dengbejler Divanı'na Vatandaşların İlgisi Büyüktü Iğdır belediyesi tarafından düzenlen Çocuk Tiyatrosu ve 'Dengbejler Divanı'na vatandaş...           • AK Parti İl Başkanı Ayaz Basın Mensuplarıyla Bir araya Geldi AK Parti İl Başkanı Ali Kemal Ayaz, Merkez İlçe Başkanı Güven Demirel, Kadın Kolları v...           • IĞDIR İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ2000 KALORİLİK YEMEK (KUMANYA) HİZMETİ ALIMI IĞDIR İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ2000 KALORİLİK YEMEK (KUMANYA) HİZMETİ ALIMI 2000 K...           • MOTORİN VE 95 OKTAN KURŞUNSUZ BENZİN İL TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ MOTORİN VE 95 OKTAN KURŞUNSUZ BENZİN İL TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ Mo...           • TGF’DEN 10 OCAK DEKLERASYONU   Türkiye Gazeteciler Federasyonu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dol...           
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
Son Videolar

Ermeni Soykırımı Yalanı ve Iğd
7544 İzlenme, 32 Yorum

Oba Köyünde Ermenilerin yaptığ
7753 İzlenme, 31 Yorum

Ermenilerin Iğdır'da yaptığı k
7503 İzlenme, 31 Yorum

Türk Askerinin 1940 yılında Ağ
8110 İzlenme, 33 Yorum
Haber Arşiv
     
Iğdır Siteleri

6 Ülkeden 60 Genç Bölgemizde ‘Doğaya Yürüyüş’ Projesine Katıldı

İlimizde faaliyet gösteren Genç Çözüm Derneği ile Üniversitemiz iş birliğinde, Avrupa Gençlik Konseyi tarafından hibe almaya hak kazanan ‘Gençlik Değişim Projesi’ Doğaya Yürüyüş başarıyla tamamlandı.

Iğdır Üniversitesi şehrin ve üniversitenin tanıtımı adına yapılan çalışmalara öncülük etmeye devam ediyor. Son olarak ise şehrimizde faaliyetlerde bulunan Genç Çözüm Derneği birlikteliğinde ‘Doğaya Yürüyüş’ projesine katkı sundu. 6 ülkeden katılım gösteren gençlerden oluşan bir grup, üniversitemiz yüksek lisans öğrencilerinden Nihat Alçan’ın koordinatörlüğünde bölgemize gezi programı düzenlendi. İngiltere, Romanya, Litvanya, Çek Cumhuriyeti, Slovenya ve Türkiye olmak üzere 6 ülkeden 60 katılımcı ile Ağrı Dağında doğa yürüyüşü yapıldı. Tuzluca tuz mağaraları gezdirildi ve burada yapılacak Tuz Terapi Merkezi hakkında bilgi verildi. Ardından yine Tuzluca’da bulunan gökkuşağı tepelerinde doğa yürüyüşü yapıldı. Ekip daha sonra Balıklıgöl’de bir gece kamp kurdu. Son olarak ise, üniversitemizin kent ormanı ve kampüsümüzde yer alan seyir tepesi ziyaret edildi.

Haber tarihi: 30 / 08 / 2019
Haber Okunma: 227
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: eşi tarafından öldüren ebru'nun cenazesi ailesime teslim edildi
Sonraki: Çöp Konteynırları Yıkanıyor
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Iğdırın Sesi