Iğdır Gazetesi Iğdır İl Jandarmada Rütbe Terfi Töreni Yapıldı - Iğdır Gazetesi - ığdır haberleri

MHP'li Başkandan, HDP'li Başkana Ziyaret MHP’li Karakoyunlu Belediye Başkanı Ballı’dan, HDP’li Iğdır Belediye Başkanı Akk...           • IĞDIR MÜDÜRLÜĞÜMÜZE BAĞLI SAĞLIK KURULUŞLARI MEDİKAL GAZ VE HELYUM GAZI ALIMI İHALESİ IĞDIR MÜDÜRLÜĞÜMÜZE BAĞLI SAĞLIK KURULUŞLARI MEDİKAL GAZ VE HELYUM GAZI A...           • KALORİFER YAKITI SATIN ALINACAKTIR IĞDIR İL ÖZEL İDARESİ MAKİNE İKMAL BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ KALORİFER Y...           • Iğdır Üniversitesi Hayvan Hastanesinde Cerrahi Operasyonlar Tüm Hızıyla Devam Ediyor Iğdır Üniversitesi Hayvan Hastanesinde kedi ve köpekler gibi pet hayvanların kısırlaştır...           • BELEDİYE BAŞKANI AKKUŞ SOKAK SOKAK DOLAŞIP TALEPLERİ DİNLİYOR Iğdır Belediye eş Başkanı Yaşar Akkuş, saha gezileri kapsamında vatandaşlarla bir araya gelip, tal...           • ASİMDER BAŞKANI GÜLBEY, KRİPTO ERMENİLER HARAKETE GEÇTİLER... Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği (ASİMDER) Genel Başkanı Göksel...           • Iğdır Üniversitesi İle Erzurum Orman Müdürlüğü Arasında Protokol İmzalandı Iğdır Orman İşletme Müdürü Taner Tazegün, Üniversitemiz Rektörü...           • Iğdır’da uyuşturucu Operasyonu Iğdır İl Jandarma ekiplerinin uyuşturucu madde ile mücadlesi etkin bir şekilde sürü...           • Belediyeden Öğrencilere Kırtasiye Yardımı Yapıldı Iğdır Belediyesi 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılının ilk gününde öğrencilere, Kır...           • Doç. Dr. Arzu Ünal ve Proje Ekibi Tarafından Yerli ve Milli Enzim Üretildi Iğdır Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarımsal Biyoteknoloji Bölüm Başkanı Do&cc...           
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
Son Videolar

Ermeni Soykırımı Yalanı ve Iğd
7352 İzlenme, 32 Yorum

Oba Köyünde Ermenilerin yaptığ
7545 İzlenme, 31 Yorum

Ermenilerin Iğdır'da yaptığı k
7217 İzlenme, 32 Yorum

Türk Askerinin 1940 yılında Ağ
7925 İzlenme, 33 Yorum
Haber Arşiv
     
Iğdır Siteleri

Iğdır İl Jandarmada Rütbe Terfi Töreni Yapıldı

Vali Enver Ünlü, Jandarma Sosyal Tesislerinde düzenlenen Jandarma Rütbe Terfi Törenine katıldı. Törene Valimiz İle birlikte İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Hakan Başakçı, rütbe terfisi alan jandarma personeli ve diğer davetliler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan programa, zaferler ayı olan Ağustos ayının aziz milletimize hayırlı olması temennisinde bulunup katılımcıların 30 Ağustos Zafer Bayramını kutlayarak başlayan Vali Ünlü, yaptığı konuşmada; Şu anda devam eden Pençe-3 operasyonlarında ve Kıran operasyonlarında görev icra eden tüm güvenlik güçlerimize buradan selam gönderiyoruz. Allah’ım onların yar ve yardımcısı olsun. Onlarla birlikte olduğumuzu her fırsatta ifade ediyoruz, bu kararlılıkla inşallah Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettikleri gibi, son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar bu mücadele devam edecek ve üzerinde yaşadığımız bu coğrafya, bu topraklar ebediyyen Türk yurdu olarak kalmaya devam edecek, çünkü bu vasiyetin sahibi Sultan Alparslan’dır, Fatih Sultan Mehmet’tir, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’tür, onların emirleridir, onların bizlere vasiyetidir, dolayısıyla analarımız bizi askere uğurlarken “Git oğlum git, ya gazi ol ya şehit” dediği gibi, bizlerde inşallah bu düsturla bu vatan topraklarına canımız pahasına sahip çıkıp bu cennet vatanı bizden sonraki sevgili evlatlarımıza çok daha güçlü, çok daha müreffeh ve ay yıldızlı al bayrağımızı çok daha yükseklerde olarak evlatlarımıza teslim edeceğiz. Bunu yapacak güç, kuvvet ve cesaret bizde mevcuttur. Allahu teala bu aziz milletimizin kahraman ordusunun kahraman güvenlik güçlerini karada, havada ve denizde her zaman inşallah muzaffer eylesin. Bu aziz milletin hizmetkarı olacağınızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Vatandaşlarımızın güvenliği bizim için önemlidir, onların can ve mal emniyeti, tırnağının bile zarar görmemesi, Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi, inşallah ne Dicle’nin kenarındaki kuzuları, ne de Fırat’ın kenarındaki kuzuları bu namussuzlara, bu teröristlere, bu hainlere kurban etmeyeceğiz. Dağdaki çobanından, dağdaki kuzusundan, şehirdeki evlatlarımıza kadar, doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine bu milletin canı, namusu, malı bizlere emanet, bu emanete de en iyi şekilde sahip çıkacağınızdan hiç şüphem yok. Jandarma teşkilatımızın terfi alan bütün her düzeydeki mensuplarını, komutanlarını tebrik ediyor, yeni rütbelerinizle birlikte çok daha başarılı işlere imza atacağınızdan hiç şüphemin olmadığını ifade ederek Zafer Bayramınızı kutluyorum” dedi.

Rütbe terfisi alan jandarma personeline yeni rütbelerinin takılması, hatıra fotoğraflarının çekilmesi ve yapılan ikramların ardından tören sona erdi.

Haber tarihi: 30 / 08 / 2019
Haber Okunma: 43
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: IĞDIR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ DR. RAŞİT İLHAN 3 YILLIK HİZMETLERİNİ AÇIKLADI
Sonraki: Rektör Alma TRT Erzurum Radyosunun Telefon Konuğu Oldu
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Iğdırın Sesi