Iğdır Gazetesi Başkan Akkuş, “Iğdır Basınına Büyük Önem Veriyoruz” - Iğdır Gazetesi - ığdır haberleri

Iğdır Üniversitesi Aldez Dezenfeksiyon Kutusu Seri Üretimine Başladı Iğdır Üniversitesi tarafından AR-GE çalışmaları ve laboratuvar testleri tamamlanan, Al...           • Türkiye Nahçıvan Başkonsolosu Kiraz’dan, Iğdır Valisine Hayırlı Olsun Ziyareti Nahçıvan Başkonsolosu Sayın Mehmet Emin Kiraz, Vali/Belediye Başkan V. Sayın H. Engin Sarıi...           • EHLİBEYT MEKTEBİ DERNEĞİNDEN VALİ SARIİBRAHİME ZİYARET Ehlibeyt Mektebi Din Adamları Derneği Başkanı Hüseyin Yeşil ve beraberindekiler, Vali/Belediy...           • Kaya Tuzuna Iğdır Üniversitesinin Logosu İşlendi Iğdır Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Tasarım Bölümü &Oum...           • ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN İLAN ...           • Iğdırlılar Derneğinde Korona Sürecinde İlk Toplantı                  SEFAKÖY- Iğdırlılar Sosyal Daya...           • Kaldırımlarda, Ottan Yürünmüyor                 İlimizi...           • Vali Sarıibrahim Kaysı Hasadına katıldı Doğunun Çukurova’sı, aynı zamanda üç ülkeye sınır olan ilimiz Iğdır&...           • İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 2020-2021 YILI IĞD...           • IĞDIR BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN IĞDIR BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN İ L A N          &nbs...           
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
Son Videolar

Ermeni Soykırımı Yalanı ve Iğd
7852 İzlenme, 33 Yorum

Oba Köyünde Ermenilerin yaptığ
8148 İzlenme, 31 Yorum

Ermenilerin Iğdır'da yaptığı k
7948 İzlenme, 32 Yorum

Türk Askerinin 1940 yılında Ağ
8378 İzlenme, 33 Yorum
Haber Arşiv
     
Iğdır Siteleri

Başkan Akkuş, “Iğdır Basınına Büyük Önem Veriyoruz”

Iğdır Belediye Başkanı Yaşar Akkuş Iğdır yerel ve ulusal basın mensuplarıyla sabah kahvaltısında bir araya geldi.

                Iğdır basının sorunlarını ve yaşadıkları sıkıntıları dinleyen Başkan Akkuş belediye olarak üzerlerine düşen görevi yerine getireceklerini belirtti.

                Iğdır’ın genel sorunlarını da Iğdır basınından dinleyen Başkan Akkuş, “Iğdır basının fikirleri bizim için çok önemlidir. Bizim göremediklerimizi onlar görüyor. Vatandaşın bize iletemediği ama Iğdır için büyük olan, önemli olan sorunları bize yazılarından aktarıyorlar. Bizler Iğdır basınına çok büyük önem veriyoruz. Eksiklerimizi tespit etmede, ya da yaptığımız hizmetin faydalı olup olmadığını, toplum nezdinde kabul görüp görmediğini onlar aracılığı ile rahatlıkla öğrenebiliyoruz. Bu güne kadar bana ve belediyemize verdiğiniz desteklerden dolayı hepinize teşekkür ederim.

                Belediye Başkanı olarak Iğdır’ın önemli ve bir an önce çözülmesi gereken hizmetleri hızlıca yapıp vatandaşın hizmetine sunmak istiyoruz. Mahallelerimizdeki eksiklikleri, ne gibi hizmetleri götürebiliriz adına ayda bir kez belediyemiz alanları içinde bulunan 14 mahalle muhtarımızla bir araya geleceğiz. Onların tespit ettiği sorunları dinleyip sorunlarının çözümünü yapacağız.

                Yine belediye meclis üyelerimizin tümüyle ayda bir kez bir araya gelip fikirlerini ve düşüncelerini alıp hizmetlerimize o yönde yön vereceğiz.

                Ayrıca her ay Iğdır basınıyla da bir araya gelip sizlerin tespit ettiği sorunları, eksiklerimizi sizlerin ağzından dinleyip kendimize yön vereceğiz.

                Vatandaşların rahat bir şekilde kaldırımları kullanması için, esnaf işgaline son verdik. Kahvecileri kaldırımlardan topladık. Sergicileri şehrimizden topladık. Onlara yer gösterip satışlarını yapabilecekleri alanlar oluşturduk. Bir  çok cadde ve sokağımızın alt yapısını bitirip, kaldırım ve asfalt çalışmasını yaptık. Sokak hayvanlarını toplayıp hayvan barınağımızda veteriner kontrolünden geçirip barınmalarını sağladık. Haydar Aliyev Parkını Iğdır Valiliğine devredip yeniden yapılması için çalışma başlattık. Iğdır’ın temel sorunları var. İçme suyu şebekemizin yenilenmesi lazım. Kanalizasyon şebekemizin yenilenmesi lazım. Bu iki sorunu bir an önce çözmek için uğraşıyoruz” dedi.

                Sabah kahvaltısına Belediye başkan yardımcısı Yusuf Abay’da katıldı.

 

Haber tarihi: 15 / 10 / 2019
Haber Okunma: 314
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: eşi tarafından öldüren ebru'nun cenazesi ailesime teslim edildi
Sonraki: Başkan Akkuş Muhtarlarla Sorunları Konuştu
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Iğdırın Sesi