Iğdır Gazetesi Vali Hüseyin Engin Sarıibrahim, bir mesaj yayınladı - Iğdır Gazetesi - ığdır haberleri

Iğdır Üniversitesi Aldez Dezenfeksiyon Kutusu Seri Üretimine Başladı Iğdır Üniversitesi tarafından AR-GE çalışmaları ve laboratuvar testleri tamamlanan, Al...           • Türkiye Nahçıvan Başkonsolosu Kiraz’dan, Iğdır Valisine Hayırlı Olsun Ziyareti Nahçıvan Başkonsolosu Sayın Mehmet Emin Kiraz, Vali/Belediye Başkan V. Sayın H. Engin Sarıi...           • EHLİBEYT MEKTEBİ DERNEĞİNDEN VALİ SARIİBRAHİME ZİYARET Ehlibeyt Mektebi Din Adamları Derneği Başkanı Hüseyin Yeşil ve beraberindekiler, Vali/Belediy...           • Kaya Tuzuna Iğdır Üniversitesinin Logosu İşlendi Iğdır Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Tasarım Bölümü &Oum...           • ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN İLAN ...           • Iğdırlılar Derneğinde Korona Sürecinde İlk Toplantı                  SEFAKÖY- Iğdırlılar Sosyal Daya...           • Kaldırımlarda, Ottan Yürünmüyor                 İlimizi...           • Vali Sarıibrahim Kaysı Hasadına katıldı Doğunun Çukurova’sı, aynı zamanda üç ülkeye sınır olan ilimiz Iğdır&...           • İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 2020-2021 YILI IĞD...           • IĞDIR BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN IĞDIR BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN İ L A N          &nbs...           
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
Son Videolar

Ermeni Soykırımı Yalanı ve Iğd
7862 İzlenme, 33 Yorum

Oba Köyünde Ermenilerin yaptığ
8167 İzlenme, 31 Yorum

Ermenilerin Iğdır'da yaptığı k
7958 İzlenme, 32 Yorum

Türk Askerinin 1940 yılında Ağ
8387 İzlenme, 33 Yorum
Haber Arşiv
     
Iğdır Siteleri

Vali Hüseyin Engin Sarıibrahim, bir mesaj yayınladı

Göreve yeni başlayan Iğdır Valisi Hüseyin Engin Sarıibrahim, ilk iş olarak bir mesaj yayınlayarak, Cumhurbaşkanı Sayın R. Tayyip Erdoğan’a ve İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu’ya teşekkür ederek, halkımızın refahı, mutluluğu ve huzuru için çalışacağına dikkat çekti.

Vali Hüseyin Engin Sarıibrahim yayınladığı mesajında şöyle dedi:

 Saygıdeğer Iğdırlılar,

Cumhurbaşkanlığımızın 2020/274 sayılı Kararnamesiyle Vali olarak atandığım Iğdır ilinde 19/06/2020 tarihi itibariyle sizlere hizmet etmek için göreve başlamış bulunmaktayım.

Öncelikle bizleri bu göreve layık gören başta Sayın Cumhurbaşkanımıza, Sayın İçişleri Bakanımıza ve değerli büyüklerimize saygı ve şükranlarımı arz ediyorum.

’İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ ilkesiyle ilimizin başta yatırım potansiyeli olmak üzere sahip olduğu tüm zenginliklerini en iyi şekilde değerlendirmek, halkımızın refah, huzur, mutluluk ve güvenliğini pekiştirmek için var gücümüzle çalışacağız.

Bu hedeflere ulaşmak için mesai arkadaşlarımla birlikte, üstün görev anlayışı içinde en doğru, akılcı, etkin ve verimli bir şekilde, mesai mefhumu gözetmeksizin hizmet etme azmi ve gayreti içinde olacağımızın bilinmesini isterim.

Bu duygu ve düşüncelerle; Iğdır ilinde görev yapmanın onuruyla tüm halkımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Hüseyin Engin SARIİBRAHİM

Vali/Belediye Başkan V.

Haber tarihi: 20 / 06 / 2020
Haber Okunma: 366
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: Ağrı Dağı Milli Parkı sakarmeke yavrularıyla cıvıl cıvıl oldu
Sonraki: Öztürk Alkoç Hocamızın “YILDIZ GÜLܔ adlı şiir kitabı yayınlandı
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Iğdırın Sesi