Iğdır Gazetesi Karakoyunlu Belediye Başkanı Bayram Ballı Hizmet Atağında - Iğdır Gazetesi - ığdır haberleri

Çay kahveleri virüs saçıyor Pandemiden dolayı aylardır kapalı olan kahvelerin açılmasıyla insanlar kahvelere hızla akın...           • Iğdır Valisinin Eşi Hatice Sariibrahim Şehit Ailesini Ziyaret Etti Vali/Belediye Başkan V. Sayın H. Engin Sarıibrahim’in eşi Hatice Sarıibrahim hanımefendi, be...           • JANDARMA, DEFİNECİLERİ SUÇ ÜSTÜ YAKALADI Aralık İlçesi Yenidoğan Köyünde yol üstünde bulunan tarihi mezarlıkta k...           • Ağrı Dağı eteklerindeki renkli sulak alanlar ilgi çekiyor Ağrı Dağı eteklerinde bulunan kum tepeleri arasında oluşan farklı renklerdeki sulak alanlar, ilgin...           • Askeri araç devrildi 6 yaralı Iğdır'da askeri araç devrildi: 6 yaralıIĞDIR'da askeri aracın devrilmesi sonucu 6 asker haf...           • ASİMDER'den Ukrayna Bakan Yardımcısı Bodnar'a teşekkür Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği (ASİMDER) Genel Başkanı Göksel...           • Dr. Mehmet Kum'un Romanı Olan, “Son Ezidi”nin Tanıtım Ve İmza Günü Yapıldı Mehmet Kum’un “Son Ezidi” adlı kitabının tanıtım ve imza günü Valilik ...           • BAYRAMDAN GERİYE KALANLAR PROTOKOLLE BAYRAMLAŞMA IĞDIR Valisi Hüseyin Engin Sarıibrahim, Arefe günü düz...           • Şehrin gürültüsünden uzaklaşmak isteyenlerin gözde mekanı: Balık Gölü Doğu Anadolu'nun önemli turizm merkezlerinden 2 bin 241 rakımlı Balık Gölü, adalar ...           • ASİMDER BAŞKANI GÜLBEY, SIRPLAR ERMENİSTAN ÜZERİNDEN TÜRK DÜŞMANLIĞI YAPIYOR Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği (ASİMDER) Genel Başkanı Göksel...           
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
Son Videolar

Ermeni Soykırımı Yalanı ve Iğd
7929 İzlenme, 33 Yorum

Oba Köyünde Ermenilerin yaptığ
8278 İzlenme, 31 Yorum

Ermenilerin Iğdır'da yaptığı k
8079 İzlenme, 32 Yorum

Türk Askerinin 1940 yılında Ağ
8454 İzlenme, 33 Yorum
Haber Arşiv
     
Iğdır Siteleri

Karakoyunlu Belediye Başkanı Bayram Ballı Hizmet Atağında

Mezbahana Yapımı İçin 1 Milyon 100 Bin TL. Hibe Alındı

Karakoyunlu Belediye Başkanı Bayram Ballı Korono virisün normalleşmeye dönmesinin ardından yarım kalan hizmetlere hızlı bir şekilde başlayarak, en kısa sürede yapılıp halkın hizmetine sunulması için hizmet atağı başlattı.

                İlk olarak Karakoyunlu İlçesi giriş yollarını asfaltlayan Başkan Ballı, daha sonra Doğu Anadolu Projesi (DAP) ile görüşerek ilçenin ihtiyacı olan modern bir mezbahana yapımı için 1 Milyon 100 Bin TL. hibe ödenek alarak Karakoyunlu ilçesini en kısa sürede mezbahaneye kavuşturacaktır.

                Başkan Ballı yaptığı açıklamada: “İlçemiz vatandaşın temel hakkı olan bazı önemli hizmetlerden yoksundur. İnşallah girişimlerimiz sonucu bu hizmetleri en kısa sürede ilçemize getirip vatandaşımızın hizmetine sunacağız. İlk olarak giriş yolumuzu asfaltladık bitirdik. İlçemize güzel bir görünüm kazandırdık. İkinci olarak Mezbahana hizmetini ele aldık. Doğu Anadolu Projeleri (DAP) ile yaptığımız görüşmelerin ardından Mezbahana yapımı için 1 milyon 100 bin TL. hibe ödenek aldık. Yarma mevkiinde 20 dönüm arazimiz var. Orada Yapımına 15-20 gün içinde başlanacak ve en kısa sürede tamamlanıp halkımızın hizmetine sunulacaktır. Tamamlandığında ilçemiz sınırlarındaki bütün köylerimizde bu mezbahaneden yararlanacaktır. Halkımıza hayırlı olsun” dedi.

Haber tarihi: 16 / 07 / 2020
Haber Okunma: 592
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: Iğdır Üniversitesinde “4. Yılında 15 Temmuz Şehitlerini Anma ve Anlama” Paneli Düzenlendi
Sonraki: Karayolları 184. Şube Şefliği Ne İş Yapar
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Iğdırın Sesi