Iğdır Gazetesi Iğdır Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi, Vali Sarıibrahimi Ziyaret Etti - Iğdır Gazetesi - ığdır haberleri

Çay kahveleri virüs saçıyor Pandemiden dolayı aylardır kapalı olan kahvelerin açılmasıyla insanlar kahvelere hızla akın...           • Iğdır Valisinin Eşi Hatice Sariibrahim Şehit Ailesini Ziyaret Etti Vali/Belediye Başkan V. Sayın H. Engin Sarıibrahim’in eşi Hatice Sarıibrahim hanımefendi, be...           • JANDARMA, DEFİNECİLERİ SUÇ ÜSTÜ YAKALADI Aralık İlçesi Yenidoğan Köyünde yol üstünde bulunan tarihi mezarlıkta k...           • Ağrı Dağı eteklerindeki renkli sulak alanlar ilgi çekiyor Ağrı Dağı eteklerinde bulunan kum tepeleri arasında oluşan farklı renklerdeki sulak alanlar, ilgin...           • Askeri araç devrildi 6 yaralı Iğdır'da askeri araç devrildi: 6 yaralıIĞDIR'da askeri aracın devrilmesi sonucu 6 asker haf...           • ASİMDER'den Ukrayna Bakan Yardımcısı Bodnar'a teşekkür Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği (ASİMDER) Genel Başkanı Göksel...           • Dr. Mehmet Kum'un Romanı Olan, “Son Ezidi”nin Tanıtım Ve İmza Günü Yapıldı Mehmet Kum’un “Son Ezidi” adlı kitabının tanıtım ve imza günü Valilik ...           • BAYRAMDAN GERİYE KALANLAR PROTOKOLLE BAYRAMLAŞMA IĞDIR Valisi Hüseyin Engin Sarıibrahim, Arefe günü düz...           • Şehrin gürültüsünden uzaklaşmak isteyenlerin gözde mekanı: Balık Gölü Doğu Anadolu'nun önemli turizm merkezlerinden 2 bin 241 rakımlı Balık Gölü, adalar ...           • ASİMDER BAŞKANI GÜLBEY, SIRPLAR ERMENİSTAN ÜZERİNDEN TÜRK DÜŞMANLIĞI YAPIYOR Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği (ASİMDER) Genel Başkanı Göksel...           
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
Son Videolar

Ermeni Soykırımı Yalanı ve Iğd
7929 İzlenme, 33 Yorum

Oba Köyünde Ermenilerin yaptığ
8278 İzlenme, 31 Yorum

Ermenilerin Iğdır'da yaptığı k
8079 İzlenme, 32 Yorum

Türk Askerinin 1940 yılında Ağ
8454 İzlenme, 33 Yorum
Haber Arşiv
     
Iğdır Siteleri

Iğdır Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi, Vali Sarıibrahimi Ziyaret Etti

Iğdır Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Aydın Deniz ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri, Vali/Belediye Başkan V. H. Engin Sarıibrahim’i ziyaret etti.

Yapılan ziyarette gazeteciler cemiyetinin Avrupa Birliği projesi hakkında bilgi alış verişinde bulunuldu. Proje kapsamında 25 ilin gazetecilerini Iğdır’da ağırlayacak olan Iğdır Gazeteciler Cemiyeti aynı zamanda 3 büyük ilimiz olan İstanbul, Ankara ve İzmir’de de gazetecileri bir aya getirecek toplantılar düzenleyecektir.

Yurt dışı gazetecileri ile de Iğdır Gazeteciler Cemiyeti üyelerini kaynaştırmak amaçlı Proje kapsamında Azerbaycan’a da gidecek olan Dernek Yönetimi kapsamlı bir şekilde hem Gazetecilerin sorunlarını görüşecek, hemde İl dışından gelecek olan 25 ilin gazetecilerine Iğdır’ı tanıtmış olacaktır.

Proje kapsamında Iğdır’ın tanıtılmasında Iğdır Valisi olarak ne gerekiyorsa yardımcı olacaklarını belirten Valimiz H. Engin Sarıibrahim, bir çok faydalı önerilerde bulundu.

Bir yıl boyunca sürecek olan tanıtım projesi gelecek yıl Temmuz ayında sona erecektir.

Projenin bütün masrafları Avrupa Birliği hibe programından karşılanacaktır.

Haber tarihi: 23 / 07 / 2020
Haber Okunma: 378
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: Karakoyunlu Belediye Başkanı Bayram Ballı, Hizmette Sınır Tanımıyor
Sonraki: MURAT ÖZGAN, RIZA BALLI, FIRAT ÇAKIROĞLU CADDELERİNİN YOL VE KALDIRIM YAPIM İŞİ
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Iğdırın Sesi