Iğdır Gazetesi KIRSAL KALKINMA DESTEKLERİ ÇİFTÇİLERİMİZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYOR - Iğdır Gazetesi - Iğdır gazetesi, ığdır haberleri

IĞDIR AK Parti İl Başkanlığından 17 EYLÜL ADNAN MENDERES VE YOL ARKADAŞLARININ İDAM EDİLİŞİNİN 60’INCI YIL DÖNÜMÜ BASIN AÇIKLAMASI Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nde toplumsal ve siyasi unsurlarıyla birlikte ilk darbe 27 ...           • İYİ Parti Genel Başkanı Meral AKŞENER’e Yoğun İlgi Bu gün, Iğdır’a gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral AKŞENER’i ve beraberindeki mi...           • GÜNDÜZ GÜNEŞ,İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI MERAL AKŞENER'İ KARŞILAMAK ÜZERE IĞDIRDA Bu gün ilimize gelecek olan İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’i karşılamak &u...           • İYİ PARTİ IĞDIR İL TEŞKİLATI GENEL BAŞKAN AKŞENER’İ KARŞILAMAYA HAZIR İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Akşener’in Iğdır’a 15 Ağustos Çarşamba gün&u...           • Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 2021 Mart ayından bu güne 70 milyon liralık , Gençlik ve Spor yatırımı geldi. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 2021 Mart ayından bu güne 70 milyon liralık (KDV ...           • Iğdır İl Defterdarı Abdulkadir BÜYÜKFIRAT Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile ilgili Bilgilendirme yaptı İlimiz Defterdarı  Abdulkadir BÜYÜKFIRAT Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ...           • Iğdır Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığına Bülent BEKLEN adaylığını açıkladı Iğdır Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığı’na adaylığını açıklayan B...           • YAPILANDIRMA BAŞVURULARI 31 AĞUSTOS'TA SON SGK İl Müdürü Birsen Dursun, vatandaşlarımızın yapılandırma kanunun avantajlarından...           • İSTAD Başkanı Sefer Karakoyunlu’dan Gazetemize Ziyaret İSTAD Başkanı ve geçmiş dönem MHP milletvekili adayımız Sefer Karakoyunlu ve Şehit Gaz...           • KIRSAL KALKINMA DESTEKLERİ ÇİFTÇİLERİMİZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYOR      İlimizde Kırsal Kalkınma desteklerinden faydalanmak için proje h...           
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
Son Videolar

Ermeni Soykırımı Yalanı ve Iğd
8750 İzlenme, 31 Yorum

Oba Köyünde Ermenilerin yaptığ
9286 İzlenme, 30 Yorum

Ermenilerin Iğdır'da yaptığı k
9021 İzlenme, 30 Yorum

Türk Askerinin 1940 yılında Ağ
9081 İzlenme, 32 Yorum
Haber Arşiv
     
Iğdır Siteleri

KIRSAL KALKINMA DESTEKLERİ ÇİFTÇİLERİMİZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYOR

 

   İlimizde Kırsal Kalkınma desteklerinden faydalanmak için proje hazırlayarak İl Müdürlüğümüze müracaat eden çiftçilerimizden hak kazananlar %50 hibe ile makine alet ve ekipmanları teslim edilmeye başladılar.

           İl Müdürümüz Özkan YOLCU, Şube Müdürlerimiz ve teknik personellerimiz ile çiftçilerimizin katılımı ile gerçekleşen teslim töreninde çiftçilerimiz memnuniyetlerini dile getirerek, emeği geçenlere, İl Müdürlüğümüze ve Bakanlığımıza teşekkürlerini dile getirdiler.

           Çiftçilerimize hayırlı olsun dileklerinde bulunan İl Müdürümüz Özkan YOLCU'da; "Bakanlığımızın Kırsal Kalkınma Destekleri kapsamında gerçekleşen %50 hibe desteklerinden çiftçilerimizi faydalandırmak ve İlimiz ekonomisine katkı sağlamak için çaba sarf etmekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz her destekleme çiftçilerimiz kadar bizleri de sevindirmektedir. Gerçekleştirdiğimiz destekler genel olarak; Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımlar, Kırsal Ekonomik Altyapı Yatırımları, Arıcılık İpekböcekciliği Kaz ve Hindi Yetiştiriciliği, Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvancılık İşletmelerine Yönelik Yatırımlardır. Bu başlıklar altında İlimizde gerçekleştirilen 80 proje destek almaya hak kazanmış olup, toplam proje bedelleri 12.851.432,97 TL, Hibe tutarı ise 6.274.276,48 TL olmuştur. Çiftçilerimize bol ve bereketli kazançlar diliyorum" dedi.  

Haber tarihi: 19 / 08 / 2021
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: İSTAD Başkanı Sefer Karakoyunlu’dan Gazetemize Ziyaret
Sonraki: HASTANEMİZ NE DURUMDA
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Iğdırın Sesi