Iğdır Gazetesi İYİ PARTİ IĞDIR İL TEŞKİLATI GENEL BAŞKAN AKŞENER’İ KARŞILAMAYA HAZIR - Iğdır Gazetesi - Iğdır gazetesi, ığdır haberleri

IĞDIR AK Parti İl Başkanlığından 17 EYLÜL ADNAN MENDERES VE YOL ARKADAŞLARININ İDAM EDİLİŞİNİN 60’INCI YIL DÖNÜMÜ BASIN AÇIKLAMASI Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nde toplumsal ve siyasi unsurlarıyla birlikte ilk darbe 27 ...           • İYİ Parti Genel Başkanı Meral AKŞENER’e Yoğun İlgi Bu gün, Iğdır’a gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral AKŞENER’i ve beraberindeki mi...           • GÜNDÜZ GÜNEŞ,İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI MERAL AKŞENER'İ KARŞILAMAK ÜZERE IĞDIRDA Bu gün ilimize gelecek olan İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’i karşılamak &u...           • İYİ PARTİ IĞDIR İL TEŞKİLATI GENEL BAŞKAN AKŞENER’İ KARŞILAMAYA HAZIR İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Akşener’in Iğdır’a 15 Ağustos Çarşamba gün&u...           • Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 2021 Mart ayından bu güne 70 milyon liralık , Gençlik ve Spor yatırımı geldi. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 2021 Mart ayından bu güne 70 milyon liralık (KDV ...           • Iğdır İl Defterdarı Abdulkadir BÜYÜKFIRAT Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile ilgili Bilgilendirme yaptı İlimiz Defterdarı  Abdulkadir BÜYÜKFIRAT Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ...           • Iğdır Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığına Bülent BEKLEN adaylığını açıkladı Iğdır Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığı’na adaylığını açıklayan B...           • YAPILANDIRMA BAŞVURULARI 31 AĞUSTOS'TA SON SGK İl Müdürü Birsen Dursun, vatandaşlarımızın yapılandırma kanunun avantajlarından...           • İSTAD Başkanı Sefer Karakoyunlu’dan Gazetemize Ziyaret İSTAD Başkanı ve geçmiş dönem MHP milletvekili adayımız Sefer Karakoyunlu ve Şehit Gaz...           • KIRSAL KALKINMA DESTEKLERİ ÇİFTÇİLERİMİZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYOR      İlimizde Kırsal Kalkınma desteklerinden faydalanmak için proje h...           
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
Son Videolar

Ermeni Soykırımı Yalanı ve Iğd
8751 İzlenme, 31 Yorum

Oba Köyünde Ermenilerin yaptığ
9286 İzlenme, 30 Yorum

Ermenilerin Iğdır'da yaptığı k
9021 İzlenme, 30 Yorum

Türk Askerinin 1940 yılında Ağ
9081 İzlenme, 32 Yorum
Haber Arşiv
     
Iğdır Siteleri

İYİ PARTİ IĞDIR İL TEŞKİLATI GENEL BAŞKAN AKŞENER’İ KARŞILAMAYA HAZIR

İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Akşener’in Iğdır’a 15 Ağustos Çarşamba günü yapacağı ziyaretin belli olması sonucu parti teşkilatında tatlı bir çaba başladı. Genel Başkanlarını en iyi biçimde ağırlamak ve O’nun halka kolayca ulaşmasını, dertlerini dinlemesini sağlamak için azami çaba sarf ediyorlar.

Bu cümleden olmak üzere Genel Başkanın Iğdır ilinde ilk durak yeri olan Tuzluca’ya  İl Başkanı Fuat Ata, Merkez İlçe Başkanı Sadık Uca ve yönetimden Süleyman Büyükdağ, Tuzluca ilçesine giderek yapılacakları bizzat yerinde görüp ilçe başkanı ile bilgi alışverişinde bulundular. Herhangi bir aksaklığın yaşanmaması için parti yönetimi pek titiz davranmaktadırlar.

Seçim otobüsü ise bu gün Karakoyunlu İlçesi, Melekli Beldesi, Iğdır şehir merkezi ve son olarak da Tuzluca ilçesinde birkaç kez tur atarak otobüs hoparlöründen Genel Başkanın geleceğini anons ettiler. Anonsu İYİ Parti Kadın Kolları Başkanı Emine Edibali yaptı. Mükemmel ses tonu, diksiyonu ve mikrofon uyumu ile, değme sunuculara taş çıkarttığını dinleyenler ittifakla ve beğeni ile vurguladılar.

Otobüs anons turlarının sonucu, Tuzluca’da çay molası verilip hatıra resmi çektirdiler.

Haber tarihi: 13 / 09 / 2021
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: GÜNDÜZ GÜNEŞ,İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI MERAL AKŞENER'İ KARŞILAMAK ÜZERE IĞDIRDA
Sonraki: Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 2021 Mart ayından bu güne 70 milyon liralık , Gençlik ve Spor yatırımı geldi.
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Iğdırın Sesi